Kdo jsme, čím se zabýváme

 

Jsme parta certifikovaných živnostníků, která dodává a nabízí kompletní stavební práce. Provádíme zateplování fasád, rekonstrukce občanské a bytové výstavby rodinných domů a průmyslových staveb.

Máme specializované certifikované odborníky s dlouholetou praxí.

Mimo naši odbornou sílu, kerou tvoří  Marek Boček, Robin Gvoždík a Pavel Rataj máme další 2 pomocníky a spolupracujeme s řadou dodavatelů, poradců i s jinými firmami. 

Naše hlavní výhoda je rychlost, spolehlivost a kvalita.Naši lidé jsou vyučeni v oboru s dlouholetou praxí.Ve stavebnictví se pohybujeme cca 12 let.Stavební práce se snažíme provádět výhradně sami bez subdodavatele což výrazně ovlivňuje kvalitu i cenu díla. Na základě dlouholeté praxe,pracujeme pouze s osvědčenými stavebními technologiemi.


Jsme zařazeni do programu zelená úsporám. Pomůžeme Vám získat dotaci na zateplení rodinných domů a bytových jednotek.

 

Provádíme zateplování fasád v programu "Zelená úsporám". Pomůžeme Vám získat dotaci na zateplení Vašeho rodinného domu či bytové jednotky. Spolupracujeme s odborníky, kteří Vám pomohou vyřídit žádost k dotaci. 

 

Vlastníme tyto certifikáty:

 

Jsme držiteli certifikátu TERRRANOVA, BASF. Používáme výhradně kvalitní  a značkový zateplovací materiál/WEBER TERRANOVA,CEMIX,STYROTRADE,PRINCE COLOR,BASF,BRAVOLL/Naši další specializací jsou omítkářské práce a to jak ruční výrobou, tak i strojní.

 

Certifikáty naleznete v sekci "Certifikáty"